Obchodní angličtina

Hodně jste se nás ptali. A my Vám hodně odpovídali. A nejen to. My si Vaše otázky dokonce zapisovali. Tady máte 8 odpovědí na otázky, které Vás nejvíce zajímají v oboru Obchodní angličtina.

Odpovězte si nyní. Čeho chcete dosáhnout? Zařídit si intenzivní výuku angličtiny nebo se pravidelně zlepšovat směrem k Vašemu cíli? To jsou dvě rozdílné věci. Po každé hodině soukromé výuky se ptejte sebe sama v čem jste se zlepšila. Pokud na nic nepřijdete, zeptejte se Vašeho učitele. Pokud Vám ani po několika dalších lekcích nedá odpověď, rozhlédněte se znovu kolem sebe.

Mějte stále na paměti. Lidé se nedělí na šikovné na jazyky a ty druhé. Dělí se na trénované a netrénované.
V jaké skupině chcete být Vy?
Většina našich vytížených klientů se přiklání k online výuce anglického jazyka. Důvodem je v první řadě uvolnění atmosféry a časová a místní flexibilita. Shodíte make-up, obléknete se do domácího a uvelebíte se ve Vašem křesle. Najednou zjistíte, že jste se zbavila ostychu. Začínáte si věřit. Zvýšení sebedůvěry je základem zlepšení konverzace v angličtině.

Osobní setkání je vhodné pokud již máte zkušenost s jazykem a chcete zvednout laťku nahoru. Díky osobnímu kontaktu dokážeme lépe nasimulovat reálnou situaci. Až dojde na lámání chleba, budete lépe připravena.
Chodíte několik let na individuální kurzy a lekce obchodní angličtiny, ale během skutečného obchodního jednání v angličtině si najednou nemůžete vzpomenout? Lidský mozek zpracuje 400 miliard bodů dat za sekundu, ale
z toho pouze 44 bodů vědomě. Neboli Vaší vůlí můžete ovlivnit pouze 44 bodů, zbytek funguje bez Vašeho přičinění.

Do této chvíle jste se snažila natlačit Vaše vědomosti do volných 44 bodů. Nebude snadnější zkusit je přidat do volných 400 miliard bodů?

Zapojte emoce. Centrum emocí ve Vaší hlavě je propojeno s oblastí dlouhodobé paměti. Vaše hodiny angličtiny musí být jako hra. Musíte cítit nervozitu před začátkem, touhu během hodiny, strach před finálem a nadšení na konci. Vypadala takhle Vaše poslední hodina?
Nejsme učitelé, ale kouči. Nové věci Vám neříkáme, ale směrujeme Vás tak, abyste na ně přišla sama.
Zato v trpělivosti a osobním přístupu jsme jedničky. Myslíte si, že Vaše mluvená angličtina je hrozná a nejde zlepšit? Chcete se vsadit?
Je Vaším cílem se domluvit nebo mluvit plynule anglicky? Potřebujete hovořit plynnou angličtinou nebo si maximálně užít Váš pobyt v zahraničít? Všechny odpovědi jsou v pořádku. Klíčové je podle nich nastavit Váš cíl. Úplně jiná bude příprava základů angličtiny s cílem hezky prožít práci v Anglii a příprava na studium v Americe
s plánem zakončit TOEFL , FCE a CAE certifikátem.

Po každé hodině si ověřujte, že jste předchozích 60 min strávili verbální komunikací v angličtině, která Vám pomůže k dosažení Vašeho cíle. Sledujte svoje pokroky a upravujte podle nich zaměření Vašich kondičních lekcí. Zlepšení přichází skokově, ale musí tam být.
Mějte na paměti, že za 2 měsíce budete v Anglii Vy, ne Váš kouč.
Začněte sama. Během dne využijte každou příležitost pro mluvení anglicky. Zažertujte s kolegou v práci,
v restauraci si vyžádejte menu pro cizince a skočte se známou ze zahraničí na kafe. Večer si pouštějte anglicky mluvené filmy. Nejprve s českými titulky, poté s anglickými a nakonec bez nich. Před spaním si vyberte knížku
v angličtině, která by Vás bavila číst i v češtině. Pokud je tam příliš nových slovíček, nakoukněte do zjednodušené četby jako Penguin Readers. Každou činnost provádějte ideálně 30 min denně a sledujte pokrok. Chcete více? Zeptejte se nás.
Slovní zásobu potřebujete nejen znát, ale především jí dokázat použít v praxi. Není čas na pokusy. Za 3 měsíce musíte být připravena. Napište nám.
Sepište si 3 nejvýznamnější věci od Vašeho posledního jednání, které jste vykonala a byly jakkoliv prospěšné firmě. Připravte si Vaše reakce na otázky, které s Vámi může Váš nadřízený podle Vašeho názoru probírat. Vaše reakce musí být vždy pozitivní. Napište si, čeho chcete během Vašeho jednání dosáhnout a seřaďte.

Příklad:
1) Zvýšení platu o 5.000 Kč
2) Týden dovolené navíc nebo práce z domova
3) Jasné stanovisko Vašeho nadřízeného, co musíte v práci udělat, aby Vám vyšel vstříc.

Během jednání postupujte takto. Nechte šéfa ať Vám poví, co má na srdci a na vše pozitivně reagujte. Až se zeptá, zda k tomu něco chcete říci Vy, odprezentujte Vaše 3 úspěchy. Vzneste Váš první požadavek. Pokud bude zamítnut, vzneste druhý. Rovněž zamítnut? Vzneste třetí. Zdůrazněte jak ráda pracujete ve firmě, ale musíte se cítit motivována. Poděkujte a rozlučte se. Abyste příště byla lépe připravena pro další nečekané situace, udržujte se v tréninku. Pomůžeme Vám.

 

Rezervujte si zkušební hodinu ZDARMA


Víte, že udělat první krok ke zlepšení zvládne pouze 21 % lidí?
Nadechněte se.