Proč my

Zavřete oči a znovu si to představte. Přišel okamžik, kdy máte předvést Vaši angličtinu v praxi. Váš nadřízený Vás zvědavě pozoruje. Zajímá ho, jestli to doučování angličtiny, které si říká NeuroJazykový koučink, pro Vás mělo nějaký smysl. Vy jste ale klidná. Kolik rychlokurzů angličtiny jste jen musela projít, abyste našla to pravé.

Nyní už víte, že se počítá výsledný dojem a ne zda jste úroveň B2 nebo C1. Víte, že nečekaná otázka Vás může pouze potěšit, protože jste se naučila improvizovat. Uvědomíte si, že tohle mírné napětí si vlastně užíváte a donutí Vás to se usmát. Nadechnete se a začněte.

Jmenuji se Martin. Za posledních 14 let jsme se mohli potkat ve 49 zemích světa jako Austrálii, USA, Německo, Mexiko, Kolumbie, Filipíny a Ghana. Další poznáte podle fotek kolem Vás.

Po studiu na Universidad Pontificia Comillas v Madridu a dokončení VŠE v Praze jsem získal TOEFL Certificate (angličtina) a DELE Certificado (španělština). Strávil jsem 13 let v mezinárodním firmách, nejdéle na pozici Obchodního ředitele. Koučoval jsem zaměstnance, vyjednával podmínky, přijímal uchazeče a prezentoval publiku v angličtině, němčině a španělštině. Chtěl jsem ale víc.

 

 

Po 7 letech práce jsem dosáhl na MBA diplomy z University of New York in Prague a Institut Universitaire Kurt Bösch in Switzerland. Během studia jsem objevil něco ještě více poutavějšího = Neurovědu.

Proč je tohle vše pro Vás zajímavé? Zkombinujte praktické zkušenosti v angličtině, němčině, španělštině s měkkými dovednostmi obchodního ředitele a znalostmi neurovědy.

Získáte to, co nazýváme NEUROJAZYKOVÝ KOUČINK & MĚKKÉ DOVEDNOSTI.

Pokud jste si na všechny 3 otázky na záložce Váš cíl odpověděli kladně, jsme přesně to, co hledáte. Chcete se přesvědčit? Račte vstoupit do našeho světa.

 

Rezervujte si zkušební hodinu ZDARMA


Víte, že udělat první krok ke zlepšení zvládne pouze 21 % lidí?
Nadechněte se.