Prezentace v němčině

Připravili jsme pro Vás 5 odpovědí na nejčastější otázky ohledně zkušeností s prezentace v němčině. Buďte tady jako doma.

Prezentace v němčině

Začněte zvolna. Zaměřte se na pokrok, libovolně velký. Pro překonání překážek v mluvené komunikaci, pomáhá většině lidí začít online. Máte kamarádku, které můžete zavolat a odprezentovat jí 2 – 3 min libovolného tématu? Nejprve pouze telefonát. Poté přidejte webkameru. Pak se sejděte osobně u Vás doma. Poté v kavárně. Nyní je čas začít postupně přidávat lidi, které znáte a zvětšovat okruh posluchačů.
Tréninkem prezentací se z nich stane zvyk. Zvyk je reakce mozku, kterou vykonává automaticky. To je Váš cíl.
Zapomeňte na náležitosti prezentace. 92 % Vašeho sdělení je určeno neverbální komunikací, tónem hlasu a použitými slovy. Co to znamená pro Vás? Profesionální prezentace získá nejen pozornost posluchačů, ale i zajištění pozitivní odezvy jak na Vaši osobu, tak na nepříznivé sdělení.

Vyzkoušejte tyto 3 tipy:
1) Stůjte pevně. Otevřený postoj, nohy vedle sebe, ruce mírně ohnuté v loktech, dlaněmi k posluchačům.
2) Hlas si položte níže než obvykle a mluvte hlasitěji. Zvýší to Vaši sebedůveru.
3) Mluvte pozitivně. Každé sdělení se dá říci použitím pouze pozitivních slov.

Několikrát si to vyzkoušejte přes zrcadlem. Stále to není ono? Podíváme se na to společně.
Strach z prezentace před publikem je druhý nejčastější strach v našem životě. Jeho zvládnutí vyžaduje trénink. Zde máte efektivní tip. Před prezentací si představte, jak důležitá pro Vás bude tato událost až se ohlédnete za 10 let. Ani si na ni nevzpomenete? Tak do toho.
Tady jazykový koučink opravdu potřebujete. Trénování sama nebo s rodilými mluvčími bez zkušeností
z obchodního prostředí Vám přinese pouze špatné návyky, kterých se budeme v budoucnu dlouho zbavovat. Projděte si naše Reference a pak se rozhodněte.
Osekejte co se dá. Perfektní prezentace není ta, která dá nejvíce informací, ale ta, kterou si ostatní zapamatují. Představte si, že Vaše publikum je skupina 6letých dětí, které se snažíte alespoň na pár minut odlákat od tabletů a smartphonů. Neprezentujte, vyprávějte. Abyste příště byla lépe připravena pro další nepředvídané akce, spojte se s námi.

Rezervujte si zkušební hodinu ZDARMA


Víte, že udělat první krok ke zlepšení zvládne pouze 21 % lidí?
Nadechněte se.