Přijímací řízení ve španělštině

Přijímací řízení ve španělštině je jedno z Vašich nejoblíbenějších.  Máme pro Vás 6 odpovědí na otázky, které Vás nejvíce zajímaly. Račte vstoupit!

Nejlepší kniha na trhu na toto téma má 353 stran. My pro Vás máme klíčový tip. Položte si před sebe požadavky na pracovní pozici a prázdný list papíru. Procházejte požadavky jeden po druhém a při každém se sami sebe zeptejte:

„Kdy jsem naposledy použila tuto vlastnost?“
„Pokud tuto zkušenost nemám, jaká moje jiná zkušenost se jí nejvíce blíží?“
„Jak si mohu chybějící znalost doplnit?“

Odpovědi si sepište na papír a pak je proměňte ve Váš nový životopis pro danou pozici. Naučte se o nich vyprávět. Tím získáte náskok oproti 64 % uchazečů.
Připravte se na kompletní změnu prostředí. Přijímací pohovor znamená jak aktivní mluvený projev, tak i schopnost reagovat na nečekané otázky pružně a příjemně.

1) Pokud máte perfektní španělštinu, zadejte si do Google „nejčastější otázky během pohovoru“ a vyberte článek s nejnovějším datem. Postupně všechny otázky zodpovězte nahlas a bez přípravy. Dejte si sama sobě zpětnou vazbu.

2) Pokud máte výborné schopnosti rychlé reakce, přečtěte si 3x Váš životopis. Nyní si ho představte před očima a začněte o sobě povídat ve španělštině. Postupujte řádek po řádku. Když narazíte na slovíčko, které neznáte, najděte si ho a pokračujte.

Při pravidelném tréninku se postupně budete zlepšovat. Pokud chcete zapracovat na obou dvou oblastech, dejte nám vědět.
Už víte co chcete? Určitě? Práci, která Vám splácí hypotéku, disponuje hodným nadřízeným a zajistí budoucnost Vašim dětem? Zkusíme to ještě jednou. Vezměte si papír a vytvořte 5 sloupců:

1: Místa, kde jste žila (např. Malá Lhota)
2: Věci, které jste v každém místě neměla ráda (např. každý zná každého)
3: Informace ze Sloupec 2 přeměňte v pozitiva (např. anonymita)
4: Položky ze Sloupec 3 seřaďte od nejdůležitějšího (např. mluvit španělsky, výzvy, anonymita)
5: Vezměte první 3 místa ze Sloupec 3 a zamyslete se, kde je najdete (např. Ciudad de Mexico)

Výsledek proberte s Vaším partnerem. Jediným Vaším limitem jste Vy sama.
Vítejte v klubu. Více než 96 % lidí je na tom stejně. Nicméně, pouze 16 % z nich se odhodlá k akci získání svojí sebedůvěry zpět. Zní to neuvěřitelně? Ano. Co to znamená pro Vás? Zde máte prostor získat obrovskou výhodu oproti ostatním kandidátům. Udělejte první krok. Pomůžeme Vám s ním.
Samozřejmě. Neurony v mozku fungují stále stejně, s přibývajícím věkem je pouze třeba počítat s větší časovou rezervou na přípravu. Naši vysoce motivovaní klienti ve vyšším věku dosahují znatelnějšího zlepšení než jejich méně motivovaní a výrazně mladší kolegové. Věk není rozhodující. Rozhodující jste Vy.
Vezměte si Váš životopis ve španělštině a začněte o sobě španělsky nahlas vyprávět. Začněte nejnovější pracovní zkušeností. Čeho jste v ní dosáhla? Pokud neznáte španělské slovíčko, popište ho. Nyní si vezměte do rukou popis pozice a přečtěte si první bod náplně práce. Povězte o tom, proč jste pro jeho vykonávání nejlepší osoba. Takhle pokračujte bod po bodu. Povídejte příběh. Improvizujte. Abyste příště byla lépe připravena pro další nečekané situace, obraťte se na nás.

Rezervujte si zkušební hodinu ZDARMA


Víte, že udělat první krok ke zlepšení zvládne pouze 21 % lidí?
Nadechněte se.